top of page

Nazomeren aan de Spaanse Costa

Foto van schrijver: Jos WestgeestJos Westgeest

Lijkt het je geen heerlijk idee om de zomer nog even langer te laten duren? En waar anders dan in Spanje. Samen met Horizon Tours bieden wij een 12-daagse touringcarreisaan naar de Costa del Azahar, gelegen tussen de Costa Blanca en Dorada rondom Valencia.


Costa del Azahar strekt zich uit over 120 kilometer en kenmerkt zich door zandstranden, rotsen, boomgaarden en in het binnenland ruige bergen. En niet te vergeten de aangename aroma, verspreid door de vele sinaasappels die hier worden gekweekt.


Tijdens deze reis verblijft u in het 4* Gran Hotel Peñiscola in de plaats Peñiscola. Aan de Costa del Azahar kunt u genieten van rust en ruimte én de stedelijke gezelligheid. Kortom: het is een plek met voor ieder wat wils.


Het wordt een echte ontdek en relax vakantie. Niets moet, alles mag bij wijze van spreken. Je hebt veel tijd om heerlijk tot rust te komen. En ter afwisseling maken we gezamenlijk een aantal mooie en vooral gezellige excursies.


De reis wordt uitgevoerd in een Comfort Class touringcar. Met 2 overnachtingen op zowel heen- als terugreis en onderweg voldoende stops. De groep van deze reis zal uit 25 - 35 personen bestaan.



Comments


Beleef 't Samen Groepsreizen - Something Blue Travel Noordwijk

          Jos:     06-536 220 51
          Petra: 06-511 412 49

Postadres : 
Bremkant 26, 2203 NG Noordwijk

  • Instagram
  • Facebook

Beleef 't Samen
op Social Media

Beleef  'Samen Groepsreizen zijn onderdeel van Something Blue Travel, zelfstandig ondernemer en aangesloten bij The Travel Company Direct BV, de franchiseorganisatie voor zelfstandige  reisadviseurs. Something Blue Travel brengt haar boekingen onder bij The Travel Company Direct BV (ANVR 4228, SGR 2755).  U boekt en betaalt aan The Travel Company Direct BV (ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer  390.73.544).

© 2019
Design by Petra
designbypetraw@gmail.com

bottom of page